Nasıl Uygulanır

ADIM 1 – YÜZEY HAZIRLIĞI

Sticker‘ınızı duvara uygulamak için, pürüzsüz, kuru ve temiz bir yüzey gerekir. Böyle bir temizlik sağlamak için, kuru bir bez kapıp yüzeyi aşağıdan yukarıya hızlı bir şekilde silmek gerekir.

ADIM 2 – TASARIM PLANI

Pişmanlık duymamak için, sticker‘ınızı transferden ayırmadan önce yapıştıracağınız noktayı doğru belirlemek ve komposizyonu oluşturmak için plan yapın.

ADIM 3 – AYRIŞTIRMA

Şimdi sticker‘ınızı sert bir yüzeye yatırın ve kredi kartı, lastik spatula gibi bir aletle sıkça ovalayın, Sticker‘ınızda bulunan dış kağıt desteğini bir köşesinden yavaş yavaş çıkarın.

ADIM 4 - YAPIŞTIRMA

Sticker‘ınızı taşıyıcı transferi ile beraber yüzeye yukarıdan aşağı yapıştırmaya başlayın. Bu adımda özenle dikkat edeceğiniz husus transfer ile sticker‘ınız arasında hava kabarcığı kalmamalı. Sticker yüzeye tam olarak oturtturduk tan sonra kredi kartı, plastik spatula vs. yardımı ile deseni ovarak sticker‘ın yüzeye yapışmasını sağlayın.

ADIM 5 - ÇEKME

Köşesinden tuttuğunuz taşıyıcı transferi dikkatli ve yavaş bir şekilde 180 derecelik açı ile sıyırın. Transferi sökerken sticker‘ınızın tüm parçalarının duvara yapıştığınından emin olmalısınız.

TADAAAM!

Transferi çıkardıktan sonra sticker‘ınız kullanıma hazırdır. Tebrikler, çok şık durdu :)