Duvar Sticker Uygulamak zor mudur, nasıl yapılır?

Son derece kolay ve yorucu olmayan bir uygulama yöntemi vardır. Stickerin arkasındaki beyaz kağıdı ayırınca, sticker şeffaf olan transfer kağıdında kalır. Üzerinde sticker olan transfer kağıdını duvara, önceden ayarladığınız yerine yapıştırın. Bir bez ile üzerinden bastırın ve transfer kağıdını yavaşça stickerden ayırıp çıkartın.

Yapıştırma yaparken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Sticker'ı yapıştırmak istediğiniz duvar temiz olmalı, tozlu yada kireçli olması halinde yapışmayacaktır. Stickeri folyodan çıkartırken lütfen geriye kapatın ve kredi kartı gibi sert plastik bir kart ile taşıyıcının üzerinden sertçe sıvalayın, sonra taşıyıcı folyoyu yavaşça çekiniz, büyük boyutlarda da her zaman iyice sıvalanması gerekmekte.

Duvar Sticker hazır olarak mı geliyor? Biz mi kesip yapştırıyoruz?

Duvar Sitcker size hazır olarak kesilmiş halde gelir, kesip yapıştırmanıza gerek yoktur.

Duvarların sadece saten olması mı gerekli?

Hayır, Yağlı boya hariç düz olan her türlü düz duvara yapışır. Saten, plastik, su bazlı ve duvar kağıdı üzerine rahatlıkla uygulanır.

Sticker çıkarılmak istendiğinde uyguladığım zemine zarar verir mi?

Duvar Sticker ürünlerimizin yapışkanları kuvvetlidir. Eğer duvarınızın alçısı iyi yapılmamışsa ve kalitesiz bir boya kullanılmışsa bölgesel olarak tahribat yapma olasılığı vardır. Duvarınızın kalitesine güvenmiyorsanız çıkarırken bir fön makinesi ile ısıtarak stickerin yumuşamasını sağlabilirsiniz. Duvar harici ( ahşap, granit, cam yüzey, vb.) zeminlerde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Geri İade

Sticker'lar açılıp kullanılmadıysa, 7 gün içerisinde faturasıyla beraber kargo ücretini sizin ödemeniz şartı ile geri alıyoruz.

Hangi ödeme imkanlarım var?

Şu an sadece banka havalesi yöntemi ile siparişlerinizi verebilirsiniz